Informace o moji malé maličkosti III.

Dlouho jsem se vám neozval ale už jsme zase tady! Není to zrovna moje chyba, to můj admistrátor, můj táta nemá tolik času kolik by chtěl. Táta hodně ale hodně pracuje a cestuje a místo toho aby byl se mnou tak se musí s mojí mámou soudit o to abychom mohli byt spolu, což je smutné. No nevadí, tedˇ vám řeknu všecho co o mě ještě nevíte. Už mi byly 4 roky. Občas chodím do školky, teda jenom někdy abych tam prý nic nechytil...... jak říká máma. Docela se mi tam líbí, mám tam už i  kamarády s kterými si rád hraju. Nejčastěji si hrajeme s autama, to mě moc baví. Na auta ale hlavně na tiráky se chodím dívat i s tátou. On mi o nich vždycky hezky vypravuje, nechá mě jít až k nim, když chci tak mě zvedne abych viděl dovnitř, můžu vlézt i na jejich korbu i pod ně, no prostě super. Už jim neříkám "gaga" už poznám většinu z nich i když je dost často nazývám "TATRA" atˇ to je cokoliv. Také už poznám kdy jede tirák plný nebo kdy je prázdný. I traktory jsou stále moje hobby, také se mi moc líbi a když si s tátou hrajeme tak tam vždycky musí být nejen tirák ale i traktor a nejraději s vlekem. I většina mých hraček jsou auta, především kamiony a traktory. Trošku mě baví i knížky ale to jenom tak okrajově. Už poznám všechny písmena, umím čísla a spoustu básniček a říkadel.

Jinak mám pořád problémy s jídlem, moc nechci papat, není čas! Takže moc jsme nepřibral. A pak, ne všechno co mi dávají je dobré, pořád mám nějaké omezení protože mám exémy a alergie. Hodně také musím polykat různé kapičky a tabletky.

Tak se mějte a zase příště.

 

 

Informace o moji malé maličkosti II.   

Nastal čas abych Vám o sobě sdělil něco nového. Čas letí i mně a už mi bylo 2,5 roku, už trošku breptám, no v podstatě si řeknu o co chci, okoli sdělím také co chci, rozumím téměř všemu ale to si nechávám zatím pro sebe :-) Už vím jak se jmenuji, jak se budu podepisovat ve škole, poznám už i několik písmenek, vím i svoje příjmení. Jsem trošku neposlušný a zlobivý ale také zvědavý. A mám výbornou paměť nebo táta to alepoň říká. Moc rád mám auta, náklaďaky - těm říkam "gaga" a "veliká gaga" a pak také traktory, z těch jsem uplně hotový :-) 

Už mám 13,5kg ale stále jsme hubenej, s papáním je stále problém. Chutnají mě sladkosti a kofola ! Jinak mám ale také alergii na psy a mám ekzém který nesmím drbat ale to se nedá.... Od září se chystám do školky v Nové Pace, trošku se těším ale trošku se mi tam také nechce. Tak uvidíme.

 

 

Informace o moji malé maličkosti I

Narodil jsem se v pondělí 6.září 2010 v 16:08 v porodnici v Jičíně. Byl jsem docela "macek" 3,68 kg a 52 cm. Táta Karel je OSVČ a je to bourák, už když jsem byl u mámy v břichu tak se o mě pořád staral a jezdil za mnou každy den skoro celé dva měsíce do nemocnice, máma se mnou měla totiž rizikové těhotenství. Během těhotenství jsem byl pořád malinkatej a doktoři stále opakovali, že budu muset do nemocnice do Hradce do inkubátoru,....ale opak byl pravdou. Všechno jsem zvládl. Teď mi budou už dva roky, rostu jako z vody, tím myslím, že jsem dlouhej ale jsem hubeňoučkej, nechci totiž papat :-( nemám čas, musím přece pozorně sledovat celý svět, poznávat a objevovat dosud nepozbané. A všichni víte že je pořád něco nového.

O mamince jenom dobře a v dobrém, proto zde uvedu jenom to že je učitelkou.

Přesto, kdo by se chtěl dozvědět víc, musí ze zaregistrovat a zaplatit roční členství tzv. "kamarádství s Damikem na jeden rok" členství stojí 1000,- to abych měl na plínky a piškoty :-)

Historie projektu

Datum založení mých osobních stránek: 17/07/2012

Děkuji mému tátovi, že to tady založil a stará se mi tady o to než trošku povyrostu a budu si to dělat sám. Ale to bude jěště chvilku trvat....

Kdo jsou moji čtenáři    

To jsou zatím babička, děda, teta, sestřenice, bratranci,...ale postupně přibývají další a další co mě znají! Jsou i tací kteří mě nikdy neviděli a už jsou moji kamarádi. Ale dokonce někteří jsou i členy mého klubu a jenom o mě slyšeli! Opravdu děkuji, váš zájem mi lichotí a jsem moc rád. Těším a děkuji.